בכדי להכין את ארוחה משפחתית למשפחה המורחבת יש לנו 2 אופציות עיקריות,
1. לעשות קניות גדולות של חומרי גלם/ירקות ולהכין את הארוחה לבד.
2. להזמין מגשי Finger Food.

אז בכדי שנוכל להכין את הארוחה לבד, נצטרך לעשות קניות בסופר, לבחור את הירקות הטובים ביותר, לבחור בשר, לקנות את הדברים היבשים, בשביל לחסוך זמן יקר בליקוט הדברים בסופר ועמידה בתורים הארוכים נוכל לעשות קניות אונליין ובכך לחסוך זמן עבודה. לאחר שעשינו את הקניות באינטרנט, נקבל את המשלוח ונתחיל במלאכה המרובה להכנת כל האוכל לארוחה המשפחתית. הכנת האוכל יכולה לקחת זמן רב כמובן תלוי בכמות האורחים ולפעמים אינה מתאימה לכל אחד, בנוסף ישנה את האופציה שלפעמים האוכל לא יצא כמו שרצינו ובכך ידרוש מאיתנו לבזבז עוד זמן וללכת לסופר לקנות את המצרכים החדשים.

אופציה נוספה קלה הרבה יותר, היא הזמנת מגשי אירוח, הזמנת מגשי האירוח נעשית בדרך כלל בלחיצת כפתור הזמנה באתר האינטרנט של החברה או בשיחת טלפון עם החברה. בשיחת הטלפון תוכלו לבנות את התפריט אשר אותו תרצו להזמין. בין המגוון הגדול של מגשי האירוח ניתן למצוא מגשים חלביים, מגשים מתוקים, מגשי פירות חתוכים, מגשי קינוחים ובכך להעשיר את התפריט וליצור ארוחה משפחתית גדולה ועשירה. הזמנת המגשים היא אופציה נוחה וקלה לכל אחד וחוסכת המון זמן יקר, ככה שלכם ישאר רק להוריד את הניילון הנצמד ולהגיש לאורחים.

רצוי לציין שהכנת כל הארוחה לבד היא סיפוק אדיר, אך כמו שציינו למעלה, פתרון זה אינו מתאים לכל אחד ולא יתאים לכאלו שלא רגילים לעמוד ולבשל הרבה זמן במטבח.