קבוצת ויקטורי החלה את פעילותה בשנת 1986 בתור חברה-בת בחברה בינלאומית מענף הבנקאות אשר פעלה באפריקה המערבית ובאירופה ועיקר עיסוקה הוא בתחום המזון.

הקבוצה מורכבת ממספר חברות אשר משתלבות בפעילות המשותפת ומעמדן הוא כמרכז רווח עצמאי. הקבוצה עצמה מהווה מרכז לוגיסטי המעניק שירותים לכל חברות הקבוצה.ויקטורי מונה 47 חנויות סופרמרקט עם 6 סניפים רק בתוך העיר תל אביב ופריסה נרחבת מקריית מוצקין שבצפון ועד שדרות שבדרום. קבוצת ויקטורי מעסיקה כ-2200 עובדים, פעילה שישה ימים בשבוע, אינה עובדת בשבתות וחגים ומקפידה על מכירה של מוצרים כשרים בלבד לרבות מוצרים עם הכשר מהודר-בד"ץ. החברה שותפה בארגון "הרשת הרביעית בע"מ" לצד שיווק השיקמה, סופר דוש, מחסני השוק, ממן ומחסני להב, ולכל אחד מהם חלק שווה במניותיו.

בויקטורי תמצאו את סדרת מוצרי “המותג” עם המיתוג האחיד והלוגו הזהה, הכוללת 800 מוצרים בתחום המזון, הניקיון ועוד. מגוון המוצרים גדל מדי חודש בעשרות מוצרים ובסוף התהליך תכלול הסדרה כ-2000 מוצרים. לסדרת המוצרים מסר שיווקי המהווה חלק מהלוגו וממיצוב המוצר – כל האיכות של מותג מוביל במחיר אטרקטיבי ומיוחד- משמע רכישה של סל מוצרים ממוצרי הסדרה, הינה הקניה החכמה והכדאית לכל משפחה. מוצרי הסדרה מיוצרים על ידי יצרנים מובילים בישראל ובעולם ונושאים כשרויות מהודרות ובניהן כשרות של –בד"צ העדה החרדית, כשרות של הרב לנדא, כשרות של הרב רובין ועוד.

במאי 2011 הונפקה רשת ויקטורי לבורסה בתל אביב ונכון להיום החברה סחירה במדד היתר. מכירות החברה בשנת 2013 הסתכמו לשיא של כ- 738.9 מיליון שקלים.

בינואר 2017 העלתה לאוויר אתר מכירת אונליין בקישור הבא www.victoryonline.co.il והחלה במכירה מקוונת דרך האינטרנט. ויקטורי אונליין מאפשרת לקונה חווית קנייה חדשנית, קלה, פשוטה ומהירה יותר.

מעבר לנתונים ושגרה העסקית, סיוע ועזרה לקהילה הוא חלק בלתי נפרד ממטרות החברה. רשת ויקטורי תורמת מדי שנה לעמותות המגייסות מזון וציוד לנזקקים, מעבירה משלוחי מזון לכל מקום בו הם דרושים ומשתפת פעולה באופן קבוע עם עמותות שונות. בנוסף, רשת ויקטורי תורמת לחברה באמצעות פרויקטים מיוחדים אותם היא יוזמת לטובת הקהילה.